Kołdra Antystres dla zestresowanych

Kołdra Antystres firmy ROBI to nie tylko efektowna kołdra, która zachwyca swoim wyglądem. Starannie uszyta, wypełniona najwyższej jakości włóknem HCS, które pokryte jest silikonem, pozwoli mieć pewność, że to kołdra na lata. Włókno jest trwałe, puszyste i miękkie, a sama tkanina kołdry pokryta jest mikrofibrą z dodatkiem włókien carbonowych. Niezwykle miękka, lekka i oddychająca z delikatnych mikrowłókien zapewniająca doskonałą mikrowentylację z dodatkiem włókna węglowego. Powodują one rozładowanie stresu poprzez odprowadzenie ładunków elektrycznych nagromadzonych na powierzchni ludzkiego ciała. Jeżeli tych ładunków będzie mniej, to jakość snu wzrośnie, a ciało poczuje się zrelaksowane. Polecane zapracowanym osobom nie mających nadmiaru czasu na sen i odpoczynek. Dzięki włóknom węglowym zawartym w strukturze tkaniny, dochodzi do zjawiska jonizacji – zgromadzone przez cały dzień w organizmie ładunki elektrostatyczne są rozładowywane, co zmniejsza napięcie mięśni, bezsenność i stres. Każdego dnia ludzkie ciało kumuluje ładunki elektryczne, wywołujące uczucie napięcia mięśni i stresu. Kołdry Antystres pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcia mięśni.

Klasa cieplna, czyli sezon użytkowania, na jaki kołdra jest przeznaczona, jest ważna. Gdy temperatura na zewnątrz spada, powinniśmy zadbać o ciepłą kołdrę na chłodniejsze wieczory. Jaka kołdra będzie najlepsza na zimę? Przede wszystkim pamiętajmy, że nie musi być gruba i puszysta. Kluczowy jest rodzaj wypełnienia. Przy wyborze sugerujmy się temperaturą, jaka panuje w naszym domu. Kołdra odpowiada za komfort cieplny, który z kolei odpowiada za samopoczucie i odporność naszego organizmu. Kołdra Antystres jest kołdrą zimową, co oznacza, że jest bardzo ciepła. Kupując ją mamy pewność, że zima nie będzie nam straszna. Taka kołdra zimowa, to świetny wybór dla alergików. W wypełnieniu syntetycznym nie namnażają się bowiem roztocza, ani inne nieprzyjazne dla zdrowia mikroorganizmy. Ponadto taka kołdra na zimę jest lżejsza niż puchowa czy wełniana, a także łatwiejsza w praniu. Nowoczesne wypełnienie syntetyczne zapewnia doskonałe warunki cieplne, gwarantuje łatwość prania, pozwala zachować higieniczność pościeli.

Trwałość i jakość wykonania zależy od od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *