Kołdra antystres 4 pory roku

Kołdra podwójna oszczędna i praktyczna

Kołdra w tej wersji, to dwie spięte ze sobą kołdry, z których jedna jest kołdrą letnią, a druga to kołdra przeznaczona na okres przejściowy, czyli wiosnę i lato. Spinając je razem, otrzymamy ciepłą kołdrę zimową, podnoszącą walory termoizolacyjne. Taka kołdra to specyficzny typ kołdry składający się z dwóch części o różnej grubości i różnych właściwościach cieplnych. Jedna z części jest cieńsza i zawiera mniejszą ilość wypełnienia – przeznaczona na ciepłe miesiące letnie. Druga z części jest nieco grubsza, zawiera większą ilość wypełnienia i przeznaczona jest na chłodniejsze miesiące wiosenne i jesienne. Kołdra Antystres firmy ROBI jest efektownie przepikowana i wykończona lamówką. To kołdra antyalergiczna.

Mikrofibra i włókno węglowe na stres

To antyalergiczny produkt z właściwościami rozładującymi stres i zmęczenie. Polecany zapracowanym osobom nie mających nadmiaru czasu na sen i odpoczynek.Każdego dnia ludzkie ciało kumuluje ładunki elektryczne, wywołujące uczucie napięcia mięśni i stresu. Kołdry Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcia mięśni. Ciało wraca do naturalnej równowagi, a nasz sen staje się spokojny i relaksujący.

Wypełnienie łatwe do utrzymania

AMZ dreamfill, to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Odpowiednio dobrana długość oraz grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych zapewnia lekkość oraz sprężystość. Włókna dodatkowo zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Są bezpieczne dla alergików oraz szybkoschnące, ułatwiając utrzymanie higieny. Taka kołdra jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowych warunkach.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: mikrofibra z włóknem węglowym,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: letnia, zimowa i całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.
8. Produkt antystresowy.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00