KOŁDRA PREMIUM

KOŁDRA GOLD

Kołdra Gold firmy ROBI, to kołdra niezwykle elegancka, wykończona lamówką w dwóch kolorach – złotym i srebrnym, które wyróżniają ją spośród innych kołder. Dzięki pokryciu z bawełny, zapewnia idealną wentylację, jest również bardziej odporna od innych na uszkodzenia mechaniczne.

Kołdra bardzo elegancka

Kołdra Gold firmy ROBI, to kołdra niezwykle elegancka, wykończona lamówką w dwóch kolorach – złotym i srebrnym, które wyróżniają ją spośród innych kołder. Dzięki pokryciu z bawełny, zapewnia idealną wentylację, jest również bardziej odporna od innych na uszkodzenia mechaniczne. Kołdra z wypełnieniem silikonowym to dobra alternatywa dla klasycznego pierza. Jest cieńsza, a świetnie utrzymuje ciepła. Poza tym nie gromadzą się w niej roztocza – jest zatem antyalergiczna.

Bawełna hitem wszechczasów

Jeśli wybierzemy 100% bawełnę, to możemy być pewni jej idealnej oddychalności i niesamowitej miękkości oraz komfortu. Taka kołdra jest bardzo lekka i sprężysta, a do tego przyjemnie otulająca i miła w użytkowaniu. Bawełna cechuje się doskonałą cyrkulacją powietrza, z tego powodu kołdry bawełniane są produktami higienicznymi i zdrowymi.

Włókno pokryte silikonem dla każdego

Kołdry z syntetycznym wypełnieniem w niczym nie ustępują kołdrom naturalnym pod względem jakości, trwałości oraz ciepła. Są miękkie i lekkie, sprawdzają się zarówno jako okrycia letnie jak i zimowe.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% bawełna,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.