KOŁDRA NA LATO

KOŁDRA KRÓLEWSKIE SNY

Letnia kołdra Królewskie Sny wyprodukowana przez firmę ROBI. Z bawełnianym pokryciem, które gwarantuje nam trwałość, puszystość, miękkość w dotyku, a także pozwala na pranie w domowej pralce. To idealna kołdra dla każdego, wypełniona poliestrem pokrytym silikonem.

Spanie po królewsku

Kołdra Królewskie Sny firmy ROBI, to kołdra, która łagodzi wzrost temperatury, a mniej otulające okrycie w naturalny sposób powoduje, że poprawia się cyrkulacja wilgotnego powietrza powodując zwiększenie komfortu snu. Letnia kołdra bawełniana jest przede wszystkim lekka i oddychająca. Pod bawełnianą kołdrą na lato nasz organizm nie przegrzewa się, nie poci, a to sprawia, że budzimy się zdrowi, wyspani i wypoczęci. Wybierając taką kołdrę zyskujemy gwarancję trwałości, puszystości, miękkości w dotyku, a także łatwą pielęgnację.

Pokrycie w 100% naturalne

Kołdry z pokryciem uszytym z naturalnej bawełny, to idealne kołdry dla każdego. Bawełna jest naturalna, delikatna, wytrzymała i umożliwia dobrą wentylację. Jest też łatwa w utrzymaniu w czystości, można ją prać w 60 stopniach. Materiał ma zdolność do odprowadzania wilgoci, co zapewnia komfort podczas snu.

Wypełnienie syntetyczne dobre dla alergików

Kołdra posiada wypełnienie ze spiralnie skręconych włókien poliestrowych pokrytych silikonem, zapewniających jej lekkość, elastyczność i antystatyczność. Włókno poliestrowe, które pokryte jest silikonem, nie powoduje reakcji alergicznych, a kołdry nim wypełnione, są przeznaczone do prania w wysokich temperaturach i mechanicznego suszenia. Wykazują wysoką izolację termiczną, a przy tym są miękkie, puszyste i sprężyste. Mocnym atutem takich kołder jest możliwość ich prania w warunkach domowych, dzięki czemu łatwo zachować higienę.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% bawełna,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: letnia,
Rozmiar: 155×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.