Kołdra wełniana

Kołdra dla zdrowia

Kołdra wełniana firmy ROBI, to kołdra zdrowotna. Kołdry wełniane z dużym powodzeniem sprawdzają się u osób, które cierpią na różne dolegliwości dotyczące kręgosłupa, jak również na bóle reumatyczne. Kołdra wełniana, a właściwie jej włókna zapewniają delikatny mikromasaż, który poprawi nasze krążenie i pomoże w zapobieganiu chorobom dotyczącym układu krążenia. Włókna te masują zakończenia nerwowe, przez co zmniejszają również bóle i napięcia.Osoby ze skłonnością do alergii, mogą również wybrać kołdrę z wełną. Każde jej włókno jest bowiem pokryte lanoliną, czyli naturalnym tłuszczem zwierzęcym, chroniącym pościel przed zabrudzeniem oraz nie pozwalającym na rozmnażanie się bakterii i roztoczy. Z takich kołder muszą jednak zrezygnować osoby uczulone właśnie na wełnę lub lanolinę.

Pokrycie z bawełny i poliestru

Pokrycie decyduje o wytrzymałości kołdry i komforcie w dotyku. Kołdra z takim pokryciem, posiada świetne właściwości cyrkulacji powietrza. Jest miękka, puszysta i trwała. Pamiętajmy, że najlepsze pokrycie powinno być nie tylko estetyczne, ale też praktyczne, komfortowe i wytrzymałe. Wyprodukowana w Polsce, kołdra jest sprężysta i świetnie się prezentuje. To dobry wybór, by zaznać w nocy relaksującego wypoczynku.

Wełna to sama natura

Kołdra wełniana jest odpowiednia dla alergików (o ile nie są uczuleni na samą wełnę). Ma ona właściwości, dzięki którym nie gromadzi potu ani kurzu, dzięki czemu stwarzane są niesprzyjające warunki dla rozwijania się roztoczy. Dzięki zawartości lanoliny wewnątrz włókien wełny, a także bardzo sprężystej budowie runa, wełna potrafi zatrzymywać wszelkie zabrudzenia na powierzchni, które w związku z tym nie mogą przeniknąć do wnętrza kołdry.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: policotton – 50% bawełna, 50% poliester,
Wypełnienie: wełna,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Tkanina przyjemna w dotyku.
2. Wyprodukowano w Polsce.
3. Produkt o wysokiej jakości.
4. Przeznaczenie: całoroczny.

Wzory kołdry:

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00