KOŁDRA NA CAŁOROCZNA

KOŁDRA LETNIA Z FLIZELINY

Flizelina to materiał, który z powodzeniem zastępuje bawełnę, a równocześnie jest o wiele tańszy. Flizelina dobrze przepuszcza powietrze, dzięki temu jest oddychająca, ma też właściwości zapobiegające namnażaniu się bakterii i grzybów, czyli antyalergiczne.

Kołdra z flizeliny w dobrej cenie

Kołdra antyalergiczna firmy ROBI, to kołdra z flizeliny, wypełniona wysokiej klasy włóknami silikonowymi, bezpieczna i miła w dotyku, dodatkowo przyjazna alergikom, ponieważ nie przyciąga kurzu, ani roztoczy i można ją prać w domu. Wyróżnia ją przystepna cena, a jej pokrycie idealnie sprawdza się w hotelach i pensjonatach. Flizelina to materiał, który z powodzeniem zastępuje bawełnę, a równocześnie jest o wiele tańszy.

Flizelina przepuszcza powietrze

Flizelina to termicznie połączone sztuczne włókna. Dobrze przepuszcza powietrze, dzięki temu jest oddychająca, ma też właściwości zapobiegające namnażaniu się bakterii i grzybów, czyli antyalergiczne. Choć nie należy do produktów „na lata”, to konkuruje z nimi niską ceną.

Wypełnienie puszyste i lekkie

Z silikonu wykonuje się lekkie, puszyste i świetnie utrzymujące ciepło wypełnienie kołder czy poduszek. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych materiałów – pierza czy puchu – z których muszą zrezygnować na przykład alergicy. Będzie też dobrą alternatywą dla wypełnień naturalnych, bo choć jest cieńsza, to znakomicie utrzymuje ciepło.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% flizelina,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 155×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.