Kołdra całoroczna z flizeliny

Kołdra z flizeliny w dobrej cenie

Kołdra antyalergiczna firmy ROBI, to kołdra z flizeliny, wypełniona wysokiej klasy włóknami silikonowymi, bezpieczna i miła w dotyku, dodatkowo przyjazna alergikom, ponieważ nie przyciąga kurzu, ani roztoczy i można ją prać w domu. Wyróżnia ją przystepna cena, a jej pokrycie idealnie sprawdza się w hotelach i pensjonatach. Flizelina to materiał, który z powodzeniem zastępuje bawełnę, a równocześnie jest o wiele tańszy.

Flizelina przepuszcza powietrze

Flizelina to termicznie połączone sztuczne włókna. Dobrze przepuszcza powietrze, dzięki temu jest oddychająca, ma też właściwości zapobiegające namnażaniu się bakterii i grzybów, czyli antyalergiczne. Choć nie należy do produktów „na lata”, to konkuruje z nimi niską ceną.

Wypełnienie puszyste i lekkie

Z silikonu wykonuje się lekkie, puszyste i świetnie utrzymujące ciepło wypełnienie kołder czy poduszek. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych materiałów – pierza czy puchu – z których muszą zrezygnować na przykład alergicy. Będzie też dobrą alternatywą dla wypełnień naturalnych, bo choć jest cieńsza, to znakomicie utrzymuje ciepło.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% flizelina,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 155×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00