ROBI

POKRYCIE PODUSZEK

Flizelina – to propozycja dla osób, którym zależy na ekonomicznym rozwiązaniu w sypialni. Flizelina to materiał, który z powodzeniem zastępuje bawełnę, a równocześnie jest o wiele tańszy. Kołdry z takim pokryciem są bardzo tanie i mają bardzo dobre właściwości użytkowe. Są także lekkie, ciepłe, antyalergiczne i trwałe.

Mikrofibra – to pokrycie syntetyczne. Poduszki z takim rodzajem pokrycia są trwałe, higieniczne i szybko schną. Hamują również rozwój roztoczy i dlatego polecane są dla alergików. Nie wymagają prasowania i można prać je bez obawy w pralce domowej. Mimo że jest to materiał sztuczny, to świetnie dopasowuje się do ciała, jest ciepły i miły w dotyku.

Polycotton – tego typu pokrycie wykonane jest z mieszanki materiałów naturalnych i sztucznych – bawełny oraz poliestru. Takie pokrycia łączą w sobie wytrzymałość poliestru z dobrą wentylacją, jaką zapewnia bawełna. Może to być polycotton z 65% dodatkiem materiału syntetycznego lub dowolna mieszanka. Łączy w sobie zalety bawełny, a więc naturalność i wentylację z zaletą poliestru – wytrzymałość i odporność na uszkkodzenia mechaniczne.

Bawełna – to naturalne włókno pozwala skórze oddychać, zapewnia dobrą wentylację, odprowadza wilgoć, a możliwość prania w wyższej temperaturze likwiduje większość bakterii i sprawia, że jest bardzo higieniczne. Poduszki z pokryciem z bawełny są miłe w dotyku i przyjazne dla skóry (nie uczulają, są hipoalergiczne). Świetnie odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.