pokrycie poduszek

Flizelina – to propozycja dla osób, którym zależy na ekonomicznym rozwiązaniu w sypialni. Flizelina to materiał, który z powodzeniem zastępuje bawełnę, a równocześnie jest o wiele tańszy. Kołdry z takim pokryciem są bardzo tanie i mają bardzo dobre właściwości użytkowe. Są także lekkie, ciepłe, antyalergiczne i trwałe.

Mikrofibra – to pokrycie syntetyczne. Poduszki z takim rodzajem pokrycia są trwałe, higieniczne i szybko schną. Hamują również rozwój roztoczy i dlatego polecane są dla alergików. Nie wymagają prasowania i można prać je bez obawy w pralce domowej. Mimo że jest to materiał sztuczny, to świetnie dopasowuje się do ciała, jest ciepły i miły w dotyku.

Polycotton – tego typu pokrycie wykonane jest z mieszanki materiałów naturalnych i sztucznych – bawełny oraz poliestru. Takie pokrycia łączą w sobie wytrzymałość poliestru z dobrą wentylacją, jaką zapewnia bawełna. Może to być polycotton z 65% dodatkiem materiału syntetycznego lub dowolna mieszanka. Łączy w sobie zalety bawełny, a więc naturalność i wentylację z zaletą poliestru – wytrzymałość i odporność na uszkkodzenia mechaniczne.

Bawełna – to naturalne włókno pozwala skórze oddychać, zapewnia dobrą wentylację, odprowadza wilgoć, a możliwość prania w wyższej temperaturze likwiduje większość bakterii i sprawia, że jest bardzo higieniczne. Poduszki z pokryciem z bawełny są miłe w dotyku i przyjazne dla skóry (nie uczulają, są hipoalergiczne). Świetnie odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała.

nasze produkty

KOŁDRY

Sprawdź naszą ofertę kołder.

PODUSZKI

Sprawdź naszą ofertę poduszek.

partnerzy

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00