Kołdra dziecięca + poduszka

Pościel dobra dla maluchów

Właściwy dobór pościeli dla dziecka ma duże znaczenie z powodów zdrowotnych i praktycznych. Warto wybierać taką pościel, która jest antyalergiczna, nie wywołuje podrażnień, pozwala skórze oddychać. Gwarantuje odpowiednią wentylację, gdyż dobrze przepuszcza powietrze, ma właściwości termoregulujące i jest przyjemna w dotyku. Wypełnienie z poliestru, który pokryty jest silikonem, sprawi, że pościel nie będzie przyciągać roztoczy, będzie też przewiewna i ciepła. Można ją bez obaw prać w pralce, bo jest wytrzymała i dość szybko schnie.

Nowoczesna mikrofibra dla najmłodszych

Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji tkanin pozwalają na mieszanie różnych rodzajów włókien. W efekcie można uzyskać produkty wyjątkowo przyjemne i bezpieczne dla wrażliwej skóry dzieci. Mikrofibra jest mieszanką włókien poliestrowych i poliamidowych, aż 10-krotnie cieńszych od delikatnego jedwabiu. Pościel z tego materiału jest chętnie wybierana dla małych dzieci, bo jest miękka, przewiewna i wykazuje odpowiednią chłonność. Mikrofibra jest materiałem „oddychającym” i hypoalergicznym.

Włókno silikonowane dla alergików

Kołdry i poduszki z wypełnieniem poliestrowym, pokrytym silikonem są miękkie w dotyku, bardzo dobrze utrzymują ciepło i co najważniejsze nie powodują reakcji alergicznych. Nie przyciągają roztoczy, są przewiewne, ale i ciepłe. Można je prać w pralce, a dla alergika ważna jest dbałość o odpowiednią higienę, czyli regularna zmiana i pranie pościeli. Takie wypełnienie jest bardzo lekkie i zapewnia dobrą wentylację, co pozwala skórze dziecka lepiej oddychać i ogranicza pocenie się.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry i poduszki to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 100×135 cm + 40×60 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00