KOŁDRA Z MIKROFIBRY

KOŁDRA KRÓLEWSKIE SNY

Kołdra Królewskie Sny firmy ROBI jest miękka, puszysta i łatwa w utrzymaniu w czystości. To kołdra, która nie przepuszcza kurzu i drobnych zanieczyszczeń. Sprawdzi się również jako kołdra dla dzieci. Wypełniona włóknem poliestrowym silikonowanym, jest doskonała dla alergików. Pokrycie z miokrofibry pozwala na łatwe pranie i jest delikatne w dotyku. Dostępna w kolorach kremowym i białym i w trzech rozmiarach.

Kołdra także dla dziecka

Kołdra Królewskie Sny firmy ROBI to kołdra, która nie przepuszcza kurzu, drobnych zanieczyszczeń, a nawet roztoczy. Dzięki wykorzystaniu syntetycznych włókien, nie wywołuje dodatkowych podrażnień i uczuleń. W ten sposób będzie też dobrym pomysłem na stworzenie wygodnego posłania dla dziecka. Taka kołdra zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, a to sprawia, że nie będziemy pod nią narażeni na przegrzanie, a wydzielany przez skórę pot, będzie mógł swobodnie odparowywać.

Mikrofibra miękka i wytrzymała

Pokrycie z mikrowłókien nazywa się pokryciem z mikrofibry lub mikrofazą. Jest wykonane z bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych, dzięki temu jest miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo wytrzymałe. Bardzo szybko schnie.

Wypełnienie syntetyczne dobre dla alergików

Kołdry z wypełnieniem syntetycznym są miękkie, puszyste, sprężyste i dobrze trzymają ciepło. Takie wypełnienie jest higieniczne i trwałe. Kołdry można często prać, nie mają tendencji do zbijania się czy spłaszczania, zachowując swoją puszystość i elastyczność. Polecane alergikom – nie powodują uczuleń, a możliwość częstego prania chroni przed roztoczami.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.