Kołdra Królewskie Sny mikrofibra

Kołdra także dla dziecka

Kołdra Królewskie Sny firmy ROBI to kołdra, która nie przepuszcza kurzu, drobnych zanieczyszczeń, a nawet roztoczy. Dzięki wykorzystaniu syntetycznych włókien, nie wywołuje dodatkowych podrażnień i uczuleń. W ten sposób będzie też dobrym pomysłem na stworzenie wygodnego posłania dla dziecka. Taka kołdra zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, a to sprawia, że nie będziemy pod nią narażeni na przegrzanie, a wydzielany przez skórę pot, będzie mógł swobodnie odparowywać.

Mikrofibra miękka i wytrzymała

Pokrycie z mikrowłókien nazywa się pokryciem z mikrofibry lub mikrofazą. Jest wykonane z bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych, dzięki temu jest miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo wytrzymałe. Bardzo szybko schnie.

Wypełnienie syntetyczne dobre dla alergików

Kołdry z wypełnieniem syntetycznym są miękkie, puszyste, sprężyste i dobrze trzymają ciepło. Takie wypełnienie jest higieniczne i trwałe. Kołdry można często prać, nie mają tendencji do zbijania się czy spłaszczania, zachowując swoją puszystość i elastyczność. Polecane alergikom – nie powodują uczuleń, a możliwość częstego prania chroni przed roztoczami.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00