KOŁDRA ZIMOWA

KOŁDRA TERMO-IZOLACYJNA

Efektowna, dwuwarstwowa kołdra firmy ROBI, przeznaczona na zimę. To model podwójny, powstały z połączenia dwóch kołder o tych samych parametrach cieplnych, który może być zszyty wspólną lamówką. Kołdra nazywana jest też kołdrą typu duo lub kołdra z komorą powietrzną. Dostępna w dwóch kolorach – kremowym i różowym.

Kołdra inna niż wszystkie

Kołdra termo-izolacyjna firmy ROBI, zapewni ciepło niezależnie od temperatury otoczenia. Kołdra typu duo nazywana też kołdrą termo-izolacyjną lub kołdrą z komorą powietrzną, to rodzaj bardzo ciepłej kołdry, która powstaje z połączenia dwóch kołder o takich samych właściwościach cieplnych, zszytych i wykończonych wspólną lamówką. Powstała po połączeniu komora powietrzna stanowi dodatkową barierę izolacyjną zatrzymującą ciepło co sprawia, że kołdry duo to najcieplejsze z obecnie dostępnych rozwiązań. Polecana osobom, które w nocy marzną.

Polycotton z wieloma zaletami

Polycotton to mieszanka włókien bawełnianych i poliestrowych. Powstała ona w celu połączenia zalet z obydwu tkanin w jedną, i mamy higroskopijny, oddychający i trwały materiał. Polycotton jest typową tkaniną o splocie płóciennym. Cienka, ale jednocześnie mocna tkanina, jest doskonałym pokryciem naszej kołdry. Tkaniny syntetyczne z domieszką bawełny, są wygodne w użyciu i mają same zalety – są tanie, nie zagniatają się tak bardzo jak bawełna w trakcie prania, nie spierają się i pozwalają na uzyskanie nadruku o większej dokładności.

Wypełnienie syntetyczne trwałe i ciepłe

Kołdry syntetyczne w niczym nie ustępują kołdrom naturalnym pod względem jakości, trwałości oraz ciepła. Są lekkie i znakomicie nadają się dla osób ze skłonnością do alergii, bo nie uczulają. Dodatkowo można prać je w wysokich temperaturach i mechanicznie suszyć. Wykazują wysoką izolację termiczną, a przy tym są miękkie, puszyste i sprężyste.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: polycotton – 50% bawełna, 50% poliester,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: zimowa,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.