Kołdra termoizolazyjna

Kołdra inna niż wszystkie

Kołdra termo-izolacyjna firmy ROBI, zapewni ciepło niezależnie od temperatury otoczenia. Kołdra typu duo nazywana też kołdrą termo-izolacyjną lub kołdrą z komorą powietrzną, to rodzaj bardzo ciepłej kołdry, która powstaje z połączenia dwóch kołder o takich samych właściwościach cieplnych, zszytych i wykończonych wspólną lamówką. Powstała po połączeniu komora powietrzna stanowi dodatkową barierę izolacyjną zatrzymującą ciepło co sprawia, że kołdry duo to najcieplejsze z obecnie dostępnych rozwiązań. Polecana osobom, które w nocy marzną.

Polycotton z wieloma zaletami

Polycotton to mieszanka włókien bawełnianych i poliestrowych. Powstała ona w celu połączenia zalet z obydwu tkanin w jedną, i mamy higroskopijny, oddychający i trwały materiał. Polycotton jest typową tkaniną o splocie płóciennym. Cienka, ale jednocześnie mocna tkanina, jest doskonałym pokryciem naszej kołdry. Tkaniny syntetyczne z domieszką bawełny, są wygodne w użyciu i mają same zalety – są tanie, nie zagniatają się tak bardzo jak bawełna w trakcie prania, nie spierają się i pozwalają na uzyskanie nadruku o większej dokładności.

Wypełnienie syntetyczne trwałe i ciepłe

Kołdry syntetyczne w niczym nie ustępują kołdrom naturalnym pod względem jakości, trwałości oraz ciepła. Są lekkie i znakomicie nadają się dla osób ze skłonnością do alergii, bo nie uczulają. Dodatkowo można prać je w wysokich temperaturach i mechanicznie suszyć. Wykazują wysoką izolację termiczną, a przy tym są miękkie, puszyste i sprężyste.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: polycotton – 50% bawełna, 50% poliester,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: zimowa,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: zimowa.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00