dla hoteli

Szukając hotelu, w którym chcemy przenocować, poszukujemy takiego, który będzie nam odpowiadał. Część z nas szuka luksusu, a część noclegu, na który pozwala budżet. Szukamy miejsca z bezpłatnym miejscem parkingowym, darmowym Wi-Fi lub śniadaniem, na które będzie się chciało wstawać. Ale są też inne priorytety, a wśród nich wygodne łóżko z miękką pościelą, odpowiednim materacem, puszystą poduszką i ciepłą kołderką. To bowiem właśnie one gwarantują nam optymalny komfort, odprężający sen i relaksujący wypoczynek. Poszycie poduszek powinno być wykonane z wysokiej klasy mikrofibry, odpornej na wysoką temperaturę prania, z kolei wypełnienie to bezpieczny w użyciu poliester z dodatkiem kulek silikonowych, dzięki czemu poduszka jest lekka i doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i pleców, gwarantując jednocześnie optymalną sprężystość. Dla bardziej wymagających są poduszki hotelowe naturalne – wypełnione miękkim, bezpiecznym i trwałym puchem lub pierzem, gwarantujące optymalny komfort i zdrowy, odprężający sen.

Niezależnie od tego, czy gość przyjeżdża do hotelu na jedną noc, czy zatrzymuje się w nim na dłużej – obowiązkiem właściciela jest zapewnienie mu jak najwyższego komfortu w czasie snu i odpoczynku w wybranym apartamencie. I właśnie z myślą o tym powstały nasze poduszki. Odpowiedzią na niestandardowe oczekiwania klientów jest ich szeroka gama. Gwarantujemy najwyższej jakości poduszki hotelowe w atrakcyjnych cenach, o parametrach, które w pełni zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W prezentowanym asortymencie znajdują się zarówno poduszki antyalergiczne, zdrowotne, jak i naturalne.

Na komfort spania wpłyną też nasze kołdry, które są w stanie zaspokoić wymagania każdego klienta. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjemności snu i wypoczynku, a co więcej, wykazują odporność na częste pranie oraz działanie wysokich temperatur. Dążymy do tego, żeby nawet nasze najtańsze produkty zapewniały optymalny komfort spania. Produkowane przez nas kołdry to duża trwałość i wysoki poziom higieny. Do ich wypełnienia zostały użyte wysokiej jakości poliestrowe włókna, które zapewniają kołdrom niezwykłą miękkość i przyjemność w dotyku. Dzięki nim skóra może swobodnie oddychać i nie poci się. Oferowane wyroby stanowią doskonałą propozycję dla hoteli i pensjonatów, jak również ośrodków wypoczynkowych. Z naszymi wyrobami będziesz spał jak suseł!

nasze produkty

KOŁDRY

Sprawdź naszą ofertę kołder.

PODUSZKI

Sprawdź naszą ofertę poduszek.

dlaczego my

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy szybko, profesjonalnie i z wielkim zapałem. Współpracując z nami, możesz być pewny swojego zadowolenia.

SYSTEM ZAMÓWIEŃ

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.

Chciałbyś poszerzyć asortyment o nasze produkty?

Zadzwoń: 509 065 005

NAPISZ: biuro@producent-kolder.pl

partnerzy

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00