KOŁDRA ANTYALERGICZNA

KOŁDRA ECONOMY

Kołdra antyalergiczna ECONOMY to produkt doskonały dla osób ceniących sobie komfortowy sen w zdrowym środowisku. Wykonana z wysokiej jakości syntetycznych włókien, które zapewniają miękkość i puszystość kołdry. Tkanina zewnętrzna kołdry jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na odkształcenia. Produkt ten jest lekki, co zapewnia swobodę podczas snu i pozwala na łatwe pranie i przechowywanie. Kołdra antyalergiczna ECONOMY to doskonały wybór dla alergików i osób z wrażliwą skórą, które cenią sobie zdrowy sen.

Kołdra ECOnomiczna

Kołdra antyalergiczna ECOnomy firmy ROBI, to kołdra uniwersalna, sprawdzi się dla osób lubiących ciepło, jak również dla tych, co lubią chłodniejsze klimaty. Pokryta mikrofibrą, która ma wiele zalet, wypełniona poliestrem silikonowanym, będzie łatwa do prania i znakomita dla alergików, bo nie przyciąga kurzu i roztoczy.

Mikrofibra miła w dotyku

Mikrofibra ma włókna 10 razy cieńsze od jedwabiu i 100 razy cieńsze niż ludzki włos – a mimo tego taka pościel jest bardzo wytrzymała i trwała. Nie traci swej wytrzymałości nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze. Cienkie włókna zapewniają również bardzo dobrą oddychalność, co przy wyborze pościeli ma ogromne znaczenie.

Wypełnienie lekkie i puszyste

Modele wykonane z włókien syntetycznych mają wiele więcej zalet. Kołdry silikonowe bezpiecznie można wyprać w domowych warunkach, we włóknach silikonowych nie gromadzą się roztocza. Są one sprężyste, mniej się odkształcają, a przy tym doskonale utrzymują ciepło.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.