Kołdra ECOnomy

Kołdra ECOnomiczna

Kołdra antyalergiczna ECOnomy firmy ROBI, to kołdra uniwersalna, sprawdzi się dla osób lubiących ciepło, jak również dla tych, co lubią chłodniejsze klimaty. Pokryta mikrofibrą, która ma wiele zalet, wypełniona poliestrem silikonowanym, będzie łatwa do prania i znakomita dla alergików, bo nie przyciąga kurzu i roztoczy.

Mikrofibra miła w dotyku

Mikrofibra ma włókna 10 razy cieńsze od jedwabiu i 100 razy cieńsze niż ludzki włos – a mimo tego taka pościel jest bardzo wytrzymała i trwała. Nie traci swej wytrzymałości nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze. Cienkie włókna zapewniają również bardzo dobrą oddychalność, co przy wyborze pościeli ma ogromne znaczenie.

Wypełnienie lekkie i puszyste

Modele wykonane z włókien syntetycznych mają wiele więcej zalet. Kołdry silikonowe bezpiecznie można wyprać w domowych warunkach, we włóknach silikonowych nie gromadzą się roztocza. Są one sprężyste, mniej się odkształcają, a przy tym doskonale utrzymują ciepło.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00