Kołdra letnia z flizeliny

Kołdra na letnie noce

W okresie letnim zdecydowanie pocimy się najbardziej i to nie tylko w 30 stopniowym upale w ciągu dnia, lecz także w trakcie ciepłych i bardzo ciepłych nocy. Ponieważ antyalergiczna, cienka kołdra na lato, nie jest objętościowo duża i z łatwością mieści się w pralce, a temperatury latem pozwalają na szybkie suszenie, można zadbać o jej higienę piorąc ją częściej, choćby tylko dla odświeżenia. Kołdra z pokryciem z flizeliny od innych kołder różni się nadzwyczaj przystępną ceną. Pokrycie to idealnie sprawdza się w hotelach i pensjonatach. Flizelina to materiał, który z powodzeniem zastępuje bawełnę, a równocześnie jest o wiele tańszy.

Flizelina gdy gorąco

Pokrycie z flizeliny to dobry sposób na upalne, letnie noce. Komfortowy sen utrudniać nam może wtedy panująca wewnątrz pomieszczeń zbyt wysoka temperatura. Flizelina dobrze przepuszcza powietrze, dzięki temu jest oddychająca, ma też właściwości zapobiegające namnażaniu się bakterii i grzybów, czyli antyalergiczne.

Wypełnienie syntetyczne miękkie i izolujące

Osobom poszukującym kołdry lekkiej i bardzo delikatnej, która pozwoli na odpowiednią cyrkulację powietrza, polecamy kołdrę wypełnioną poliestrem silikonowym. Jest on znakomity dla alergików, bo nie wywyołuje reakcji alergicznych, nie zatrzymuje także zapachów. Taka kołdra jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowych warunkach.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% flizelina,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: letnia,
Rozmiar: 155×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: letnia.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00