Kołdra antyalergiczna Poli

Poduszka dobra do spania

Poduszka z mikrofibry z wypełnieniem z poliestru, to produkt lekki i sprężysty, stanowiący dobrą podporą pleców. Tego typu poduszka charakteryzuje się dużą miękkością – niczym naturalny puch. Chociaż poduszki z naturalnym wypełnieniem cieszą się niesłabnącą popularnością, ich wykorzystywanie w niektórych przypadkach może być wręcz niewskazane. Wbrew powszechnej opinii, sztuczne wypełnienie może posiadać takie same, a nawet lepsze właściwości, co poduszka z naturalnym wypełniaczem.

Mikrofibra pod każdą głowę

Mikrofibra to specjalne typ mikrowłókna, który powstaje przy użyciu nowoczesnych technologii, składający się z mieszanki bardzo cienkim włókiem poliestrowych i poliamidowych. Włókna otrzymane w ten sposób są aż 10 razy cieńsze niż jedwab oraz 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Poduszki wykonane z mikrofibry są miękkie i delikatne, a przy tym odporne na uszkodzenia. Stanowią idealne wyjście dla alergików, bo tkanina nie przepuszcza kurzu, drobnych zanieczyszczeń, a nawet roztoczy.

Sztuczne wypełnienie dobre dla alergików

Osoby borykające się z alergią bądź różnego rodzaju problemami skórnymi i nietolerancjami bardzo często zmuszone są zaprzestać noszenia rzeczy wykonanych z naturalnego materiału. Podobnie jest w przypadku poduszek, a dokładnie ich wkładu.Wypełnienie poliestrowe jest najpopularniejsze i najtańsze, co sprawia, że każdego stać na taką poduszkę.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe,
Rozmiar: 40×40 cm / 45×45 cm / 50×60 cm / 70×80 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.

Wzory poduszki:

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00