KOŁDRA ANTYALERGICZNA

KOŁDRA POLI

Kołdra całoroczna Poli z firmy ROBI. Do użytkowania o każdej porze roku, można ich używać zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. To kołdra pokryta mikrofibrą, z wypełnieniem z poliestru — idealna dla alergików. Dostępna w trzech rozmiarach i kilku wielokolorowych wzorach.

Kołdra na każdą porę

Modele całoroczne, sprawdzą się niezależnie od pory roku i warunków – można ich używać zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. W ciepłe dni będą przewiewne, a w zimie zapewnią ciepło. Ich zaletą jest dobra cyrkulacja powietrza, która zapobiegnie przegrzaniu się ciała. Kołdra Poli firmy ROBI, to świetne rozwiązanie dla osób ceniących w łóżku komfort i wygodę. To rozwiązanie uniwersalne dla osób niezdecydowanych, a także tych, które mają mało miejsca na przechowywanie.

Mikrofibra przyjemna i wytrzymała

Kołdry z takim pokryciem są trwałe, higieniczne i szybko schną. Poleca się je alergikom. Mikrofibra jest mieszanką włókien poliestrowych i poliamidowych, aż 10-krotnie cieńszych od delikatnego jedwabiu. Kołdry z tego materiału są chętnie wybierane, bo są miękkie, przewiewne i wykazują odpowiednią chłonność.

Wypełnienie syntetyczne łatwe w utrzymaniu

Spośród kołder dla alergików polecane są modele z wypełnieniem syntetycznym. Mają one dobre właściwości antybakteryjne i przeciwalergiczne, świetnie też chłoną wilgoć. Taka kołdra jest lekka i elastyczna, nie zbija się i nie traci sprężystości po praniu i wyschnięciu.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.