Kołdra antystres całoroczna

Kołdra dobra na lata

Kołdra Antystres Active firmy ROBI to efektowna kołdra, która ma za zadanie rozładowanie stresu i zmęczenia. Z pozoru zwykła mikrofibra, którą pokryta jest ta kołdra, ma w sobie dodatek włókien węglowych, które skutecznie zwalczają zmęczenie. To kołdra stworzona dla osób aktywnych fizycznie i zawodowo, dzięki włóknom węglowym, które pozytywnie oddziaływują na organizm, absorbując i uwalniając ładunki elektryczne nagromadzone na ludzkim ciele.

Włókno węglowe sposobem na stres

Kołdra pokryta jest mikrofibrą z dodatkiem włókien karbonowych. Dzięki włóknom węglowym posiada zdolność wychwytywania i rozpraszania nieprzyjaznych ładunków elektrostatycznych z ciała śpiącego. Dzięki temu umysł i ciało uspokajają się, a sen staje się głębszy i bardziej efektywny.

Wypełnienie odpowiednio dobrane

AMZ dreamfill, to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Odpowiednio dobrana długość oraz grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych, zapewnia lekkość oraz sprężystość. Włókna dodatkowo zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Są bezpieczne dla alergików oraz szybkoschnące, ułatwiając utrzymanie higieny. Taka kołdra jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowych warunkach. Starannie uszyta, wypełniona najwyższej jakości włóknem, pozwoli mieć pewność, że to kołdra na lata.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: mikrofibra z włóknem węglowym,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.
8. Produkt antystresowy.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00