Poduszka antystres

Poduszka dla zestresowanych

Poduszka Antystres firmy ROBI została stworzona z myślą o ludziach zestresowanych, którzy mają problemy ze snem. To również problem dla osób, które żyją aktywnie, na pełnych obrotach, nie potrafiących się zrelaksować. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych, które w kontakcie ze skórą użytkownika stymulują zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych.

Pokrycie z włóknem węglowym

Kołdra pokryta jest mikrofibrą, posiada dodatek włókna karbonowe, działające antystresowo i jednocześnie prozdrowotnie. Włókno to powoduje rozładowanie stresu poprzez odprowadzenie ładunków elektrycznych nagromadzonych na powierzchni ludzkiego ciała. Jeżeli tych ładunków będzie mniej, to jakość snu wzrośnie, a ciało poczuje się zrelaksowane.

Wygodnie jak w puchu

Wypełnienie poduszki stanowi granulat, stworzony z miękkich włókien syntetycznych, dzięki którym można zatopić się w poduszce, zachowując jednocześnie odpowiednie podparcie dla całego odcinka szyjnego kręgosłupa. Wypełniona takim włóknem poduszka daje efekt „puchopodobny”, jest sprężysta i bardzo długo utrzymuje swój pierwotny kształt. Niezwykłe właściwości tej poduszki to gwarancja, że korzystanie z niej nie wywoła dyskomfortu ani podczas snu, ani po przebudzeniu.

Dodatkowe informacje:

Materiał: mikrofibra z włóknem węglowym,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowe,
Rozmiar: 40×40 cm / 50×60 cm / 70×80 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Produkt antystresowy.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00