Kołdra LIGHT

Kołdra lekka i puszysta

Kołdra antyalergiczna Light firmy ROBI, to kołdra bardzo praktyczna. Możemy jej używać przez cały rok, a więc zbędne jest przechowywanie. Kołdra jest ciepła i sprężysta, łatwo się pierze i co najważniejsze – można to robić we własnym domu. Nie należy też zapominać o tym, że to produkt antyalergiczny, a więc przyda się dorosłym i dzieciom ze skłonnościami do reakcji alergicznych.

Mikrofibra również dla alergików

Mikrofibra, mikrofaza lub mikrowłókno, to wszystko jedna i ta sama tkanina. Miękka i bardzo wytrzymała, odporna na rozdarcia. Doskonale wchłania wilgoć, przylega do ciała, co daje wrażenie szczelnego otulenia. To idealny wybór dla osób, które lubią delikatne pościele. Kołdry i poduszki z mikrofibry stanowią idealne wyjście dla alergików. Tkanina nie przepuszcza kurzu, drobnych zanieczyszczeń, a nawet roztoczy. A dzięki wykorzystaniu syntetycznych włókien nie wywołuje dodatkowych podrażnień i uczuleń.

Wypełnienie prawie jak puch

Wypełnienie z włókien poliestrowych pokrytych silikonem nazywane bywa sztucznym puchem. Dobrze wentylują skórę w czasie snu, jest miękkie, trwałe i higieniczne. Pościel z silikonowym wypełnieniem można często prać i nie spowoduje to jej spłaszczenia. Zarówno granulat, jak i włókno nie zbiją się też w niepożądany sposób, a nadal pozostają puszyste i elastyczne. Nie wywołuje reakcji alergicznych.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00