KOŁDRA ANTYALERGICZNA

KOŁDRA LIGHT

Kołdra antyalergiczna LIGHT to doskonały wybór dla osób ceniących sobie higieniczny i spokojny sen. Kołdra została wykonana z wysokiej jakości, antyalergicznych włókien poliestrowych, co sprawia, że jest bezpieczna dla alergików i astmatyków. Dzięki lekkiej wadze kołdra jest bardzo przyjemna w użytkowaniu, zapewniając doskonałą izolację cieplną. Kołdra LIGHT to idealna opcja dla osób poszukujących produktu o wysokiej jakości i funkcjonalności, który zapewni im spokojny i wygodny sen przez wiele sezonów.

Kołdra lekka i puszysta

Kołdra antyalergiczna Light firmy ROBI, to kołdra bardzo praktyczna. Możemy jej używać przez cały rok, a więc zbędne jest przechowywanie. Kołdra jest ciepła i sprężysta, łatwo się pierze i co najważniejsze – można to robić we własnym domu. Nie należy też zapominać o tym, że to produkt antyalergiczny, a więc przyda się dorosłym i dzieciom ze skłonnościami do reakcji alergicznych.

Mikrofibra również dla alergików

Mikrofibra, mikrofaza lub mikrowłókno, to wszystko jedna i ta sama tkanina. Miękka i bardzo wytrzymała, odporna na rozdarcia. Doskonale wchłania wilgoć, przylega do ciała, co daje wrażenie szczelnego otulenia. To idealny wybór dla osób, które lubią delikatne pościele. Kołdry i poduszki z mikrofibry stanowią idealne wyjście dla alergików. Tkanina nie przepuszcza kurzu, drobnych zanieczyszczeń, a nawet roztoczy. A dzięki wykorzystaniu syntetycznych włókien nie wywołuje dodatkowych podrażnień i uczuleń.

Wypełnienie prawie jak puch

Wypełnienie z włókien poliestrowych pokrytych silikonem nazywane bywa sztucznym puchem. Dobrze wentylują skórę w czasie snu, jest miękkie, trwałe i higieniczne. Pościel z silikonowym wypełnieniem można często prać i nie spowoduje to jej spłaszczenia. Zarówno granulat, jak i włókno nie zbiją się też w niepożądany sposób, a nadal pozostają puszyste i elastyczne. Nie wywołuje reakcji alergicznych.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.