Kołdra Całoroczna

Kołdra na cały rok

Kołdra antyalergiczna firmy ROBI, to kołdra wypełniona wysokiej klasy włóknami silikonowymi, bezpieczna, miła w dotyku i przyjazna alergikom. Jest odporna na spieranie, nawet przy wielokrotnym praniu i można ją prać w domu. Doskonale dopasowuje się do sylwetki, zapewniając idealne ciepło. Efektowne przepikowana, będzie ozdobą sypialni.

Pokryta trwałą mikrofibrą

Mikrofibra, również mikrofaza lub mikrowłókno, to splecione włókna poliestrowe i poliamidowe o bardzo małej grubości. Trwała i nie traci swojej wytrzymałościnawet po wielokrotnym praniu. Mimo tego, że to materiał sztuczny, jest ciepły i miły w dotyku, a jego struktura stanowi zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.

Wypełnienie doskonałe do prania

Kołdry z silikonowanym wypełnieniem syntetycznym można prać nawet w wysokich temperaturach. Takie kołdry, przy zachowaniu walorów cieplnych, podobnych do kołder z wypełnieniem wełnianym, są od nich dużo lżejsze, a w trakcie użytkowania nie odkształcaja się. Mocnym atutem kołder z tej kategorii jest możliwość ich prania w warunkach domowych, dzięki czemu łatwo zachować higienę.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00