Kołdra Królewskie Sny bawełna

Kołdra prawie doskonała

Kołdra Królewskie Sny firmy ROBI, to kołdra, której mogą używać osoby ze skłonnościami do alergii. Pokryta bawełną, wyróżnia najwyższą jakością, jest też bardzo wytrzymała. Połączenie pokrycia z bawełny z wsadem poliestrowym, pokrytym silikonem, który zapewnia elastyczność, nie pozwala na zbijanie się i spłaszczanie włókien, a przy tym niewiele waży. Bawełna jest naturalna, higieniczna, umożliwia też dobrą wentylację.

Bawełna szlachetna i ekologiczna

Kołdry z pokryciem uszytym z bawełny, są najbardziej higieniczne ze wszystkich kołder. To idealne kołdry dla klienta indywidualnego, jak również do hoteli i pensjonatów. Bawełna jest naturalna, delikatna, wytrzymała i umożliwia dobrą wentylację. Materiał ma zdolność do odprowadzania wilgoci, panuje opinia, że bawełna to najzdrowsza tkanina stosowana do tworzenia wytrzymałych i przyjemnych w dotyku kołder.

Wypełnienie syntetyczne niewiele waży

Takie wypełnienie to rodzaj włókna poliestrowego pokrytego warstwą śliskiego silikonu, który zapewnia elastyczność, nie pozwala na zbijanie się i spłaszczanie włókien, a przy tym – niewiele waży. To lepsza, bardziej luksusowa wersja włókien poliestrowych. Silikon zapewnia naturalną ochronę przed kurzem i bakteriami. Nie ma tendencji do odkształcania się.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% bawełna,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00