ROBI

producent kołder i poduszek

Jesteśmy firmą, której można zaufać. Wysokie wyniki osiągamy dzięki stawianiu na jakość, która jest dla nas priorytetem. Szyjemy kołdry i poduszki, które pozwolą na spokojny i pełen relaksu sen. Nasze maszyny pozwalają nam realizować Państwa zamówienia szybko i sprawnie.

Firma zlokalizowana jest w jednym miejscu, dysponuje własnym, dużym obiektem produkcyjno-usługowym w Brodnicy. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią realizować wszelkie, także nietypowe usługi. Nasze doświadczenie będzie pomocne w każdej sytuacji i pozwoli na profesjonalną obsługę każdego klienta.

Szczególnie cenimy sobie jego zadowolenie wyrażane w pozytywnych opiniach i potwierdzane powtórnym składaniem zamówień u nas. Zaufaj nam, a nie pożałujesz.

DLACZEGO MY?

doświadczenie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy szybko, profesjonalnie i z wielkim zapałem. Współpracując z nami, możesz być pewny swojego zadowolenia.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.