ROBI

POKRYCIE KOŁDER

Flizelina to termicznie połączone sztuczne włókna. Kołdry z takim pokryciem są bardzo tanie i mają bardzo dobre właściwości użytkowe. Są także lekkie, ciepłe, antyalergiczne i trwałe. Ich zaletą jest również niska cena. Flizelina to materiał, który z powodzeniem zastępuje bawełnę, a równocześnie jest o wiele tańszy.

Mikrofibra to nowoczesny materiał ze sztucznych włókien ciągłych. Kołdry z takim rodzajem pokrycia są trwałe, higieniczne i szybko schną. Mikrofibra jest miła w dotyku, ale też nie zaburza procesu oddychania skóry, nie podrażnia, posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Hamuje rozwój roztoczy, które przez tę barierę nie przenikają do poduszek i kołder. Polecana dla alergików. Jest też materiałem trwałym i ładnym, nie wymagającym prasowania. Mimo że jest to materiał sztuczny, to świetnie dopasowuje się do ciała, jest ciepły i miły w dotyku.

Polycotton – tego typu pokrycie wykonane jest z mieszanki materiałów naturalnych i sztucznych – bawełny oraz poliestru. Bawełniana kołdra z dodatkiem poliestru zyskuje dodatkowe właściwości. Poliester to tkanina syntetyczna, wysoce odporna na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu, działanie środków chemicznych. W połączeniu z bawełną, zachowuje najlepsze cechy obu tkanin. Tego rodzaju mieszanka dłużej zachowuje pierwotny kształt, jest też odporna na gniecenie się, łatwiej usunąć z jej powierzchni plamy. Pokrycie bawełniano-poliestrowe – wykonane z mieszanki bawełny i poliestru, łączy w sobie zalety bawełny (naturalność, wentylację) z zaletami materiałów sztucznych (wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne), ze stosunkowo niską ceną.

Bawełna jest naturalna, delikatna, wytrzymała i umożliwia dobrą wentylację. Kołdry z takim pokryciem są higieniczne, mozna je też prać w pralce. Materiał ma zdolność do odprowadzania wilgoci, co zapewnia przyjemny klimat podczas snu. Bawełniana kołdra ma wiele zalet: pozwala skórze oddychać, jest delikatna w dotyku i polecana osobom uczulonym na roztocza. Kołdry z pokryciem z bawełny są miłe w dotyku i przyjazne dla skóry (nie uczulają, są hipoalergiczne). Świetnie odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała. Chronią też ciało przed wychłodzeniem dzięki wysokim właściwościom termoizolacyjnym.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.