Kołdra antystres zimowa

Kołdra dobra, gdy nam zimno

Gdy temperatury na zewnątrz spadają zadbajmy o odpowiednią kołdrę. Pamiętajmy, że nie musi być ona gruba i puszysta. Kluczowy jest rodzaj wypełnienia. Zimowa kołdra Antystres Active firmy ROBI, to wyrób antyalergiczny, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Zapewni miłe ciepło, gdy za oknem zima. Kołdry zimowe są zdecydowanie cieplejsze od kołder całorocznych, ale chłodniejsze niż kołdry termiczne typu Duo lub kołdry cztery pory roku.

Mikrofibra z włóknem węglowym na spokojne noce

Pokrycie z mikrofibry (zwanej również mikrofazą) – tkaniny oddychającej i miękkiej, nie pozwalającej na przegrzanie organizmu, jest wykonane z bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych, dzięki temu jest miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo wytrzymałe. Wzbogacona o włókna węglowe, które dobroczynnie wpływają na nasz organizm, pozwala na głębszy i bardziej efektywny sen. Włókna te absorbują i uwalniają ładunki elektryczne nagromadzone na ludzkim ciele. Dzięki temu śpimy lepiej, a nasz umysł i ciało zaznają spokoju.

Włókna pokryte silikonem

AMZ dreamfill, to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Odpowiednio dobrana długość oraz grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych, zapewnia lekkość oraz sprężystość. Włókna dodatkowo zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Są bezpieczne dla alergików oraz szybkoschnące, ułatwiając utrzymanie higieny. Taka kołdra jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowych warunkach.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: mikrofibra z włóknem węglowym,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: zimowa,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: zimowa.
8. Produkt antystresowy.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00