Poduszka silikonowa

Poduszka za rozsądną cenę

Wybór poduszki nie powinien być przypadkowy. Poduszki wykonane z mikrofibry są miękkie i delikatne, a przy tym odporne na uszkodzenia. Dzięki wykorzystaniu syntetycznych włókien nie wywołują dodatkowych podrażnień i uczuleń. Wypełnienie z włókna jest bardzo popularne. Syntetyczne włókna i mikrowłókna z powietrznymi kanalikami w środku, zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku.

Mikrofibra łatwa do prania

Mikrofibra jest nie tylko wytrzymała, ale także miękka i przyjemna w dotyku. To idealny wybór dla osób, które lubią delikatne pościele. Główną zaletą mikrofibry jest fakt, że kołdry i poduszki można częściej poddawać czynnościom pielęgnacyjnym. Podczas prania oraz prasowania nie dochodzi do rozciągnięcia i rozdarcia tkaniny.

Wypełnienie prawie jak puch

Włókna silikonowe bywają nazywane sztucznym puchem, dobrze wentylują skórę w czasie snu, są miękkie, trwałe i higieniczne. Poduszki z włókien silikonowych są bardzo sprężyste, dzięki czemu zachowują zawsze odpowiedni kształt. Mają właściwości antyalergiczne, charakteryzują się doskonałą izolacja, są lekkie, miękkie i puszyste. Syntetyczne włókna i mikrowłókna z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno silikonowe,
Rozmiar: 40×40 cm  / 50×60 cm / 70×80 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.

Wzory poduszki:

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00