Wypełnienie poduszek

Wełna – posiada wyjątkowe właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu zachowuje ciepło w chłodne dni, ale równocześnie nie nagrzewa się przy wyższych temperaturach. Ważną zaletą wełny jest fakt, że zapobiega ona osadzaniu się roztoczy kurzu. Dzięki temu jest to produkt polecany dla alergików, z wyjątkiem osób cierpiących na alergię na wełnę. Dzięki specjalnej strukturze włókien wełnianych, poduszki tego rodzaju wpływają korzystnie na krążenie, redukując napięcie mięśniowe, a nawet przyczyniając się do łagodzenia dolegliwości bólowych związanych np. ze schorzeniami reumatycznymi czy występowaniem nerwobóli. Wełna jest naturalna i ciepła, nie drażni skóry, delikatnie ją masuje, pomaga również utrzymać stałą temperaturę ciała.

Włókno poliestrowe – posiada ponadprzeciętną odporność na gniecenie. Zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość i dobre dopasowanie do głowy i karku. Poduszki z takim włóknem są lekkie i antystatyczne, są też mało podatne na rozwój grzybów, bakterii i roztoczy. To idealne włókno dla alergika.

Włókna poliestrowe silikonowane – to rodzaj włókna poliestrowego pokrytego cieniutką warstwą śliskiego silikonu. W dużym powiększeniu dostrzec można kanaliki powietrzne tworzące przekrój silikonowych wypełniaczy. To właśnie tam gromadzi się powietrze, i dzięki takiej technologii wypełnienia poduszki okazują się wyjątkowo sprężyste i miękkie a jednocześnie bardzo lekkie. Dzięki silikonowi, włokna chronione są przed kurzem i bakteriami.

Granulat silikonowy – odpowiednie skręcenie włókien skutkuje zachowaniem właściwej przestrzeni pomiędzy nimi. Dla użytkownika oznacza to wyjątkową sprężystość poduszki, którą będzie mógł się cieszyć przez długi czas. To rodzaj wypełnienia, które jest miękkie, higieniczne i trwałe. Można prać go w pralce, a więc jest łatwy w utrzymaniu higieny. Poduszki z tym wypełnieniem łatwo jest wstrząsnąć i przywrócić im pierwotny kształt.

nasze produkty

KOŁDRY

Sprawdź naszą ofertę kołder.

PODUSZKI

Sprawdź naszą ofertę poduszek.

partnerzy

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00