Kołdra antystres DUO

Kołdra antystresowa na cały rok

Zimowa kołdra Antystres Duo firmy ROBI, to wyrób antyalergiczny, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. To rodzaj bardzo ciepłej kołdry, która powstaje z połączenia dwóch kołder o takich samych właściwościach cieplnych. Powstała po połączeniu komora powietrzna stanowi dodatkową barierę izolacyjną zatrzymującą ciepło. Komora termoizolacyjna wypełniona ciepłym powietrzem funkcjonuje na zasadzie podobnej jak termos i sprawia, że kołdra zatrzymuje ciepło na dłuższy czas. Kołdry typu duo są dedykowane dla osób, które cenią sobie wysoki komfort cieplny, a także świetnie sprawdzają się w sypialniach o względnie niskiej temperaturze.

Mikrofibra + włókno węglowe dla zestresowanych

Pokrycie z mikrofibry (zwanej również mikrofazą) – tkaniny oddychającej i miękkiej, nie pozwalającej na przegrzanie organizmu, wzbogaconej o włókna węglowe, które dobroczynnie wpływają na nasz organizm, pozwala na głębszy i bardziej efektywny sen. Włókna węglowe absorbują i uwalniają ładunki elektryczne nagromadzone na ludzkim ciele. Dzięki temu śpimy lepiej, a nasz umysł i ciało zaznają spokoju.

Perfekcyjne wypełnienie

AMZ dreamfill, to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Odpowiednio dobrana długość oraz grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych zapewnia lekkość oraz sprężystość. Włókna dodatkowo zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Są bezpieczne dla alergików oraz szybkoschnące, ułatwiając utrzymanie higieny. Taka kołdra jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowych warunkach.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: mikrofibra z włóknem węglowym,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: zimowa,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: zimowa.
8. Produkt antystresowy.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00