Kołdra z kieszonką na zioła

Kieszonka dobra na zioła

Kołdra z kieszonką na zamek błyskawiczny firmy ROBI, to kołdra wyjątkowa. Z małym schowkiem, który może pełnić wiele funkcji, będzie wyjątkowym prezentem. Można w nim schować drobiazgi, które są potrzebne w nocy i muszą być pod ręką. Ale ta całoroczna kołdra może też pełnić funkcje zdrowotne. Wystarczy schować w kieszonce suszone zioła uspokajające lub takie, które pozwolą lepiej oddychać i noc upłynie nam w błogim śnie.

Bawełna? Nie ma nic lepszego

Kołdry z pokryciem z naturalnej bawełny są zawsze dobre dla dorosłych i dla dzieci. Ta delikatna tkanina posiada zdolność do odprowadzania wilgoci, co zapewni znakomity, relaksujący sen. Kołdra bawełniana to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalny wypoczynek.

Wypełnienie syntetyczne nie uczula

Kołdra z wypełnieniem silikonowym, nie uczula, a to znaczy, że jest również dobra dla osób skłonnych do alergii. Ma właściwości termoizolacyjne, jest puszysta i lekka. Kołdry z syntetycznym wypełnieniem zajmują także mało miejsca, co jest istotne przy niewielkich powierzchniach.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 155×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: całoroczny.

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00