KOŁDRA BAWEŁNIANA

KOŁDRA Z KIESZONKĄ

Kołdra bawełniana z kieszonką firmy Robi, to kołdra całoroczna. Posiada mały schowek, który zamykany jest na zamek błyskawiczny. Można w nim schować pachnące zioła, które zapewnią lepszy sen i efektywny wypoczynek, lekarstwa, chusteczkę lub intymne drobiazgi. Ciepła i łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można prać ją w warunkach domowych. Pokryto ją bawełną a wypelniono włóknami silikonowymi. To kołdra dobra dla alergików.

Kieszonka dobra na zioła

Kołdra z kieszonką na zamek błyskawiczny firmy ROBI, to kołdra wyjątkowa. Z małym schowkiem, który może pełnić wiele funkcji, będzie wyjątkowym prezentem. Można w nim schować drobiazgi, które są potrzebne w nocy i muszą być pod ręką. Ale ta całoroczna kołdra może też pełnić funkcje zdrowotne. Wystarczy schować w kieszonce suszone zioła uspokajające lub takie, które pozwolą lepiej oddychać i noc upłynie nam w błogim śnie.

Bawełna? Nie ma nic lepszego

Kołdry z pokryciem z naturalnej bawełny są zawsze dobre dla dorosłych i dla dzieci. Ta delikatna tkanina posiada zdolność do odprowadzania wilgoci, co zapewni znakomity, relaksujący sen. Kołdra bawełniana to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalny wypoczynek.

Wypełnienie syntetyczne nie uczula

Kołdra z wypełnieniem silikonowym, nie uczula, a to znaczy, że jest również dobra dla osób skłonnych do alergii. Ma właściwości termoizolacyjne, jest puszysta i lekka. Kołdry z syntetycznym wypełnieniem zajmują także mało miejsca, co jest istotne przy niewielkich powierzchniach.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

DODATKOWE INFORMACJE

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: całoroczna,
Rozmiar: 155×200 cm,
Producent: ROBI.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.