Kołdra antystres letnia

Kołdra letnia na stres

Kołdra Antystres Active firmy ROBI, to wyrób antyalergiczny, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Najlepszym wyborem na letnie dni będą ultralekkie kołdry z wypełnieniem syntetycznym, które imituje puch. Doskonale sprawdzą się one w przypadku alergików, gdyż nie przyciągają kurzu i roztoczy, a przy okazji mogą być prane bez obaw w pralce. Co ważne, zapewniają one właściwą cyrkulację powietrza, a to sprawia, że nie będziemy pod nimi narażeni na przegrzanie, zaś wydzielany przez naszą skórę pot, będzie mógł swobodnie odparowywać.

Pokrycie dobroczynne dla organizmu

Pokrycie z mikrofibry wzbogaconej o włókna węglowe, które dobroczynnie wpływają na nasz organizm, pozwala na głębszy sen. Włókna węglowe absorbują i uwalniają ładunki elektryczne nagromadzone na ludzkim ciele, dzięki czemu śpimy lepiej, a nasz umysł i ciało zaznają spokoju. To antyalergiczne kołdry z właściwościami wspomagającymi rozładowanie stresu i zmęczenia. Szczególnie polecane zapracowanym osobom, nie mających czasu na sen i odpoczynek.

Wypełnienie od specjalistów

AMZ dreamfill, to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Odpowiednio dobrana długość oraz grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych, zapewnia lekkość oraz sprężystość. Włókna dodatkowo zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Są bezpieczne dla alergików oraz szybkoschnące, ułatwiając utrzymanie higieny. Taka kołdra jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowych warunkach.

Staranne wykonanie dzięki polskiej produkcji

Trwałość i jakość wykonania zależy od producenta. Kołdry to produkty, które w przeciwieństwie do innych elementów wyposażenia sypialni nie są zwykle produkowane przez wielkie firmy. Większość to produkcja polska, skupiająca się wokół mniejszych przedsiębiorstw. Takie firmy muszą stawiać na jakość, bo inaczej się nie przebiją na rynku. Wspierajmy więc rodzimych producentów, a nie pożałujemy.

Dodatkowe informacje:

Materiał: mikrofibra z włóknem węglowym,
Wypełnienie: włókno poliestrowe silikonowane,
Przeznaczenie: letnia,
Rozmiar: 135×200 cm / 155×200 cm / 180×200 cm / 220×200 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.
7. Przeznaczenie: letnia.
8. Produkt antystresowy.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00