Poduszka pikowana

Poduszka, żeby się dobrze spało

Od tego, jaka poduszkę wybierzemy, zależy nasz sen. By zapewnić sobie ten najbardziej komfortowy, powinniśmy dobrać kształt i wielkośc poduszki. Ważne jest też jej pokrycie i wypełnienie. Poduszka pikowana ma wypełnienie z granulatu silikonowego, a więc sztuczne, a pokryta jest mikrofibrą. Cena nie jest najważniejsza. Droższa poduszka nie musi być wcale lepsza od tańszej. Najważniejsze jest to, jak czujesz się, gdy masz ją pod głową.

Otulenie mikrofibrą

Mikrowłókno jest nie tylko wytrzymałe, ale także miękkie i przyjemne w dotyku. To idealny wybór dla osób, które lubią delikatne pościele. Materiał idealnie przylega do ciała, dzięki czemu daje wrażenie „otulenia”, w rezultacie sen okazuje się nie tylko komfortowy, ale przychodzi też znacznie szybciej. Poduszki z mikrofibry stanowią idealne wyjście dla alergików. Tkanina nie przepuszcza kurzu, drobnych zanieczyszczeń, a nawet roztoczy.

Silkon dopasuje się do karku i głowy

Poduszki z wypełnieniem z granulatu w postaci niewielkich kuleczek przypomina strukturą i miękkością puch. Dopasowują się do karku i głowy, stanowiąc jednocześnie ich podporę. Granulat w tej poduszce wykonany jest z silikonu, który zapewnia jej trwałość i niezwykłą sprężystość.

Dodatkowe informacje:

Materiał: 100% mikrofibra,
Wypełnienie: kulki silikonowe,
Rozmiar: 40×40 cm / 50×60 cm / 70×80 cm,
Producent: ROBI.

1. Produkt stanowiący zaporę dla bakterii, kurzu i roztoczy.
2. Tkanina przyjemna w dotyku.
3. Wyprodukowano w Polsce.
4. Produkt przyjazny alergikom.
5. Można prać w pralce automatycznej.
6. Produkt o wysokiej jakości.

OFERTA

INFOLINIA

509 065 005

602 360 521

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt. 9.00-17.00

sob. 9.00-14.00