ROBI

WYPEŁNIENIE KOŁDER

Wełna – miękka w dotyku, zapewnia swobodny przepływ powietrza. Posiada wysoką higroskopijność – wełna potrafi przyjąć parę wodną w ilości odpowiadającej 1/3 własnej masy, nie sprawiając w dotyku wrażenia wilgotnej. Przystosowuje się do otoczenia – reagując na zmiany temperatury wełna kurczy się, gdy jest zimno i rozpręża, gdy robi się ciepło, dzięki czemu chłodzi latem, grzeje zimą. Akumuluje ciepło, eliminuje jony dodatnie, łagodzi dyskomfort związany z problemami reumatycznymi, zwyrodnieniami stawów i kręgosłupa, zaburzeniami krążenia, nerwobóli. Jest naturalna i ciepła, odpowiednia dla alergików, za wyjątkiem osób uczulonych na wełnę. Nie drażni skóry, delikatnie ją masuje, pomaga również utrzymać stałą temperaturę ciała. Ma ona właściwości, dzięki którym nie gromadzi potu ani kurzu, dzięki czemu stwarzane są niesprzyjające warunki dla rozwoju roztoczy. Dzięki zawartości lanoliny wewnątrz włókien wełny, a także bardzo sprężystej budowie runa, wełna potrafi zatrzymywać wszelkie zabrudzenia na powierzchni, które w związku z tym nie mogą przeniknąć do wnętrza kołdry.

Włókno poliestrowe – to włókno składające się ze spiralnie skręconych włókien, które mają wewnątrz kanaliki powietrza. Dzięki tym kanalikom, włókna zatrzymują ogrzewane powietrze. Kołdry z takim włóknem sa elastyczne, lekkie i antystatyczne. Najlepsze z nich to włókna czterokanalikowe, które sa najbardziej sprężyste i elastyczne.

Włókna poliestrowe silikonowane – to rodzaj włókna poliestrowego pokrytego cieniutką warstwą śliskiego silikonu. Nie pozwala on na zbijanie się i spłaszczanie włókien, zapewnia elastyczność więc taka kołdra jest odporna na odkształcenia. Dodatkowo włókna stają się bardziej miękkie i niewiele ważą. Dzięki silikonowi, włokna chronione są przed kurzem i bakteriami. To lepsza wersja włokien poliestrowych.

Granulat silikonowy – nazywany jest często sztucznym puchem, bo ma podobną do niego strukturę i właściwości. Składa się z niewielkich włókien, które sa pozwijane w kłębuszki. To rodzaj wypełnienia, które jest miękkie, higieniczne i trwałe. Nie ma tendencji do zbijania się, zachowując puszystość i elastyczność. Można go prać w pralce. Kołdry z tym wypełnieniem łatwo jest wstrząsnąć i przywrócić im kształt. Są dość ciepłe, nie powodują uczuleń, a możliwość częstego prania chroni przed roztoczami.

DLACZEGO MY?

EKSPORT CSV/XML

Dzięki eksportowi produktów do plików CSV lub XML możesz je dodać do swojej oferty w kilka chwil. Ty wybierasz jakie pola są Ci potrzebne.

system zamówień

Nasz system zamówień jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu u nas łatwo można zamówić towar na każdym urządzeniu z dostępem do sieci.

DROPSHIPPING

Ten logistyczny model systemu sprzedaży polega na zbieraniu zamówień i przesłaniu ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu dostawa jest szybsza.