Można spać jak król

Z pewnością każdy chciałby spać jak król. Duże znaczenie ma to w jakiej pozycji się kładziemy spać. Właśnie taki układ ciała w jakim się budzimy wiele mówi o charakterze człowieka.

Pozycja żaby – na brzuchu z rozłożonymi nogami. Jesteś osobą nieufną, wahasz się i nieustannie analizujesz swoje postępowanie. Zawsze postępujesz ostrożnie, zgodnie z wcześniej założonym planem. Nie potrafisz improwizować. Jesteś wrażliwy, nie umiesz szybko podejmować decyzji wprawia cię to w popłoch, ponieważ jesteś wyjątkowo podejrzliwy.

Pozycja królewska – na plecach z rękami ułożonymi wzdłuż tułowia. ,,Jesteś panem własnego snu, umiesz zasnąć niemal na zawołanie i obudzić się o zaplanowanej godzinie”. W dzieciństwie byłeś faworyzowany przez rodziców, a w dorosłym życiu jesteś osobą lubianą i szanowaną. Akceptujesz swój wygląd i charakter, nie posiadasz kompleksów. Potrafisz się cieszyć życiem. Jesteś osobą która lubi się wyróżniać w towarzystwie. Pragniesz kierować ludźmi i robisz to wyjątkowo umiejętnie.

Pozycja boczna – na boku z delikatnie ugiętymi kolanami. Jesteś osobą odważną, nie boisz się przeciwności losu potrafisz wstawić im czoła. Jesteś wyrafinowany i uparty, aby dopiąć swego. Jesteś rozsądny i trzeźwo oceniasz szanse sukcesu. Powolnym krokiem posuwasz się do przodu. Umiesz odnaleźć swoje miejsce w życiu, wiesz co chcesz robić czym się zajmować. Patrzysz na świat w różowych okularach. Jesteś osoba, która szybko się zakochuje. Uwielbiasz fantazjować i marzyć.

Pozycja embrionalna – kolana zgięte a ciało zwinięte w kłębek. Jeśli tak zasypiasz, sygnalizujesz światu – KOCHAJ MNIE. W głębi duszy czujesz się bezradnym człowiekiem, który chce być prowadzony za rączkę. Jesteś osobą skrytą i nieśmiałą, którą dręczę kompleksy. Nie potrafisz samodzielnie podejmować decyzji, boisz się odpowiedzialności i kłopotów. Nie akceptujesz swojego wyglądu. W związku nie potrafisz się przełamać i pokazać jaka jesteś naprawdę.

Pozycje, w których śpimy, to jedno, ale z pewnością niezwykle ważne jest to, pod czym śpimy. Królewskie sny zapewni nam kołdra o tej samej nazwie. Antyalergiczna, tzn. bezpieczna dla alergików, lekka i puszysta. Królewskie Sny, to kołdra całoroczna, uszyta ze 100% bawełny, wypełniona włóknem poliestrowym, silikonizowanym, spiralnie skręconym w kształcie rurki. Ten produkt polski, wykonany przez firmę ROBI, posiada 2 lata gwarancji. Zapraszamy do zakupów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *